חליטות תה להרגעה במקום ציפרלקס – טיפול טבעי בדיכאון וחרדה

חליטות תה

דיכאון וחרדה – האם יש טיפול טבעי לזה? מזה והאם קיימות תרופות טבעיות נגד דיכאון אשר הוכחו כיעילות?

דיכאון וחרדה הן ללא ספק המחלות "המודרניות", יותר ויותר אנשים סובלים מבעית של מצבי רוח ירודים ופונים לפתרונות הקונבנציונלים.

פתרונות אלו לרוב כוללים תרופות כימיות מקבוצות שונות (החדשות בינן הן מקבוצת SSRI) אשר נחשוב כבטוחות לרוב, אך ללא ספק יוצרות לא מעט בעיות לטווח הארוך אשר כוללות תופעות לוואי שונות, התמכרויות ותלות בתרופות, ולעיתים גם בעית פסיכולוגיות חמורות יותר.

כיום ניתן למצוא תרופה טבעית לדיכאון ללא מרשם – אבל חשוב להבין שבכדי להגיע למצב שאנחנו רוכשים תרופה מסוג זה צריך לעבור לא מעט מכשולים, כי לא תמיד תרופות טבעית נגד דיכאון יכולות להתאים לנו ויש לנסות כמה וכמה טיפולים אשר לרוב גם משולבים בתזונה כדי לדעת שבוודאות בעית הדיכאון והחרדה שלנו מטופלת כראו.

תרופות טבעיות נגד חרדה

התה של שרה – המקום למצוא תרופה טבעת לחדרה ולדכאון מבלי להסתכן בתופעות לוואי מיותרות.

חליטות צמחי המרפא הבריאות של שרה, פותחו במהלך שנים של חקר ולמידה. נדרשו לשרה זמן וניסיון, על מנת לגלות את הפורמולות המדויקות לבעיות דיכאון וחרדה, אשר עזרו ללקוחות שלה לשפר את מצבם

בחליטות שלה משתמשת שרה בצמחי מרפא טהורים בלבד, בפורמולות מיוחדות. צמחי המרפא הללו עורבבו בדיוק רב ובמינונים המותאמים לכל מטרה. הם גודלו באדמה המתאימה ובתנאים המתאימים, נקטפו ונאספו בעיתוי הנכון, יובשו ונחתכו בהקפדה. החליטות של שרה הן 100% טבעיות, אינן מכילות קפאין, אינן משלשלות ואינן מכילות חוסמי תאבון.

חליטת תה בהתאמה אישית מהווה תרופה טבעית לדיכאון ללא מרשם רופא מיוחד והיא בטוחה לשימוש ונחשבת בעיני רבים כמשנה חיים.

החליטות מבצעות פעולות דומות לצמחי מרפא "מסורתיים" שאנחנו מכירים – שרה מטפלת כבר שנים רבות בבעיות של דיכאון וחרדה ומציעה טיפול טבעי ייחודי.

האם חליטות תה יכולות להחליף ציפרלקס?

איך משתמשים בהן כדי להרגיע את החרדה ואת העייפות? האם קיים טיפול טבעי בדיכאון וחרדה ?
בעידן של היום כמעט כולנו סובלים מעייפות מצטברת וחלקנו גם מחרדות, הנובעות מסיבות שונות. השילוב שביניהן, בין העייפות המתמשכת וגם לחרדות העולות וצצות לאורך השנים, יכול לגרום לנו לנזקים פיזיים קשים מעבר לנזקים הנפשיים. גוף ונפש כאחד, ולכן טיפול בכך מצריך התייחסות מיוחדת ומוטב מוקדם ככל האפשר. אולם, בעוד שנהוג להציע ציפרלקס, לאלה הסובלים מכך, אפשר לבחור – במאמר זה נדון על איך מטפלים בדיכאון ללא תרופות והאם קיימת דרך להעלים את החרדה בעזרת טיפול טבעי בלבד.

בפתרון אחר, בפתרון טבעי.

דיכאון וחרדה טיפול טבעי
חליטות תה להרגעה במקום ציפרלקס

ציפרלקס – האם אפשר להחליף אותו בחליטות תה? והאם הוא יכול להוות כממש טיפול טבעי בדיכאון

ציפרלקס היא אחת התרופות הפופולאריות כיום ולא בכדי. מדובר בתרופה פסיכיאטרית, תרופה במרשם, הניתנת לכל אלה הסובלים מהפרעות שונות של חרדה וגם מדיכאון. את הדיכאון מאפיינות מחשבות שליליות וגם ירידה במוטיבציה, עצב רב ותחושה כללית ירודה.

הסובלים מחרדות נוטים לשקוע גם בדיכאונות הנלווים להן ותפקודם היום יומי נפגע מכך באופן ישיר. הדיכאון וכך גם החרדות הן תופעות מסוכנות, העשויות להוביל אף למחשבות אובדניות. מסיבה זו מציעים הרופאים לסובלים מכך תרופה נקודתית, כמו ציפרלקס, המשמשת כתרופה נוגדת דיכאון המעלה את רמות הסרטונין במוח, שכמותו בתקופות של דיכאון וחרדות נמוכה מאד.
למרות שהיא משפרת את המצב באופן מהיר מאד ונחשבת לתרופה יעילה, נלוות לה לא מעט תופעות לוואי, המצריכות התייחסות מיוחדת. מסיבה זו השימוש בה מצריך מרשם מרופא פסיכיאטר, המתמחה בזיהוי בעיות מסוג כזה.

תופעות הלוואי של ציפרלקס יכולות להיות רבות ומגוונות: חוסר תיאבון, ירידה בדחף המיני, טשטוש, בחילות, שלשולים, עצירויות, עייפות ולעיתים גם החמרה של המצב הנתון, של תסמיני הדיכאון והחרדה. התקפי פאניקה, עצבנות, ירידה בלחץ הדם, הזיות וגם בלבול הן תופעות לוואי נוספות, שיש לקחת בחשבון בעת השימוש בתרופה.

תרופות טבעיות לחרדה הן בהחלט קשות להשגה, אך ניתן להשיגן אם מבררים היטב.

טיפול טבעי בדיכאון וחרדה

פתרון חלופי לציפרלקס – חליטות תה אשר מהוות תרופה טבעית לדיכאון ללא מרשם רופא

במקום להשתמש בציפרלקס, מוצע לנו פתרון טבעי על ידי התה של שרה – חליטות תה, העשויות מעשבי מרפא. חליטות אלו מכילות וויטמינים ומינרלים חשובים, הידועים בסגולות הבריאות שלהם. כמו, נתרן, אשלגן, ברזל וגם מגנזיום.

החליטות עוזרות לטפל בבעיות של אנמיה ורמות נמוכות של המוגלובין, העשויות להוביל לעייפות רבה ולתחושה של חוסר אנרגיה (שהיא עצמה מובילה פעמים רבות גם לדיכאון). הרכב החליטה כולל ספרד, שבשבט ושן ארי, שיחד עוזרים להשיב את החיות ואת האנרגיה. היתרון הבולט של חליטות התה הוא העובדה שמדובר בפתרון טיפולי טבעי ולכן איננו כרוך בתופעות לוואי, כמו אלו של הציפרלקס.
השימוש בחליטות אלו פשוט וקל: יש לקחת שקית תה אחת, להכניס אותה לכוס מים רותחים, לכסות את הכוס ולהמתין כ – 10 דקות. לאחר מכן יש להוציא את שקית התה ולשתות אותו. כדי לנצל את יתרונותיה של החליטה, מומלץ לשתות אותה 3 פעמים ביום. חליטות טבעיות אלו מתאימות לסובלים מעייפות, לסובלים מברזל נמוך, מאנמיה ומאיבוד דם והן עוזרות גם במצבים של אשפוזים רבים והחלמה מניתוח.

תרופה טבעית נגד דיכאון
לא רוצה ציפרקלס? לא צריך!

לבחור טבעי – לבחור נכון – תרופה טבעית נגד דיכאון

אצלנו, בהתה של שרה, תמצאו פתרונות חלופיים שיעזרו לכם להתמודד עם בעיות בריאות שונות, לרבות עייפות רבה המשפיעה ישירות על חיינו.

התה של שרה מציע לכם חליטות תה טבעיות, המכילות וויטמינים ומינרלים הנדרשים למערכות הגוף שלנו. וויטמינים ומינרלים שחשוב לנו לצרוך כדי להיות בריאים וחזקים!

אם אתם סובלים מעייפות מתמשכת, מתחושת של דיכאון או חרדה הנלוות לכך ואתם מחפשים פתרון טבעי שיחליף את התרופות שלהן נלוות לא מעט תופעות לוואי, כמו ציפרלקס, הגעתם אל המקום הנכון. רוצים לשמוע עוד על חליטות התה שלנו?

התקשרו לטלפון 03-3741645 לקבלת מידע נוסף על תרופות טבעיות נגד דיכאון וחרדה

תרופות טבעיות לחרדה

תרופות טבעית נגד דיכאון וחרדה ללא מרשם רופא מתאימות לסיטואציות הבאות:

  • במקרים של דיכאון קליני
  • במקרים של דיכאון כרוני
  • במקרים של דיכאון פתאומי
  • במקרים של דיכאון עונתי
  • במקרים של חרדות פתאומיות
  • במקרים של הפרעת חרדה (הפרעת פאניקה)
  • במקרים של אגרופוביה

ניתן להשיג תרופה טבעית לדיכאון ללא מרשם בחנות של התה של שרה – אך מומלץ קודם כל להתייעץ עם שרה לגבי התרופה שתתאים בדיוק לבעיית הדיכאון או החרדה ממנה אתם סובלים.

מאמרים נוספים

מכבדים את הכבד

מכבדים את הכבד – טיפול בכבד שומני ובבעיות כבד שונות. תפקודי כבד, כבד שומני ואיך לטפל בהם בקלות כבדו את

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן