צמחי מרפא-ריפוי מחלות ללא כוונה תחילה

בזמן שחליטת ההרזיה של שרה צברה פופולאריות רבה ואנשים רבים השתמשו בה, התברר כי החליטות מסייעות להעלמות של סימפטומים הקשורים למחלות, ולא רק להרזיה.
כוחה של רפואה טבעית, מאות אנשים סיפרו כי לאחר ששתו את חליטות התה בין שלשה שבועות לחודשיים, ירדה להם רמת הכולסטרול בדם, ירד להם לחץ הדם, וכי החליטות עזרו להם במקרים של בעיות לב, שומנים בדם וסכרת. אחרים סיפרו כי החליטות עזרו להם בבעיות עיכול קשות שהיו להם, בבעיות מעיים, במיגרנות ובבעיות של כבד וכיס מרה. נשים דיווחו על הקלה במקרים של כאבי מחזור, דימומים, דלקות בנרתיק ובשלפוחית השתן, ואנשים נוספים דיווחו על שיפור בבעיות עור, בהעלמות כאבי פרקים, והרשימה עוד ארוכה.

ולסיכום, לקוחות שהשתמשו בחליטת צמחי מרפא להרזיה "רזי המעיין" ו"רזי המעיין פלוס" למטרת ירידה במשקל, עוד לפני שירדו במשקל באופן משמעותי דיווחו כי החליטות הקלו בסימפטומים של עד כ- 60 מחלות שונות. שרה אף קיבלה מספר מכתבים מחולי סרטן שסיפרו כי לאחר שתיית החליטות, נכנסה המחלה שלהם לנסיגה.

הניסים מובילים לפיתוח ולייצור קו חדש של
חליטות תה בריאות

הזרם הבלתי פוסק של מכתבי תודה  גרם לשרה לרצות לחקור – מה באמת קרה? היא גילתה שמשום שהחליטה מטהרת את הפסולת בדם, מחזקת את המנגנון החיסוני, מסדירה את מחזור הדם, משתנת, משחררת רעלים ומכילה את מירב הויטמינים והמינרלים שהגוף צריך, החליטות עוזרות לגוף לעזור לעצמו, ובכך לא רק מגבירות את חילוף החומרים אלא מחזירות לאיזון מצבים של חוסר איזון בגוף.

אחרי שנתיים של חקר ולמידה נוספים, היא פיתחה  9 סוגים נוספים של פורמולות חדשות, וכך נוצרו חליטות הצמחים הנוספות של שרה המסייעות למניעה והקלה של סימפטומים רבים של מחלות. שרה לקחה את חליטת המקור שלה, וחיזקה אותה בצמחי מרפא מסויימים, אשר מיועדים לעזור כל אחד לקבוצת מחלות מסויימת. חליטות הבריאות מיועדות לעזור במקרים של מחלות כרוניות ולא כרוניות. במשך השנים הוכיחו את עצמן החליטות בעוצמה רבה, אף יותר מחליטת המקור.

שרה היום בריאה יותר ורוצה להבריא את העולם

היום, גם לאחר 34 שנים כשהיא בת 62, שרה בריאה יותר ורזה יותר (לפי בדיקות רפואיות רמת הכולסטרול שלה, לחץ הדם שלה ושאר הבדיקות הן כשל בחורה בת 25).

"התחלתי עם קליניקה קטנה, משום שראיתי צורך לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר" אומרת שרה, ואכן ישנם היום אלפי לקוחות מרוצים יותר ובריאים יותר ברחבי העולם. " אני מרגישה שאני ממשיכה את המסורת של סבתה של אימי שקראו לה שרה, ואשר היתה מרפאת בכפר קטן בצ'כוסלובקיה". " אני שמחה שהחליטות שלי פופולאריות על אף שהן אינן מבוססות על גימיקים, חוסמי תאבון ומשלשלים, כפי שיש היום בשוק. אני אוהבת לדבר עם הלקוחות שלי ולהסביר להם איך העשבים בחליטות מסייעים לפתור את שורש הבעיה, ולא רק מטפלים בסימפטומים, כמו שקורה ברפואה קונבנציונאלית. החליטות שלי אינן "קסם". רפואה טבעית  בצמחי המרפא מבוססת על אלפי שנות ניסיון של אנשים, אשר השתמשו בסוגים רבים של עשבים, חלקם בעלי סגולות מרפא מדהימות".

שרה מוסיפה כי המטרה העיקרית של חייה, היא לגרום לאנשים להיות בריאים יותר – "לזה אני מתעוררת בבקר" היא מספרת. "פיתחתי את החברה שלי כדי שאוכל לעזור לכמה שיותר אנשים באמצעות צמחי המרפא והידע שלי, ועל סמך מה שעברתי והניסיון האישי שלי. השמחה הגדולה ביותר שלי היא לשמוע לקוח המספר לי שהצליח להשיל קילוגרמים מיותרים, או שהחלים ממחלה. אני מקווה שגם לכם תהייה האפשרות לנסות את החליטות שלי כדי שאוכל לשמוע גם מכם סיפור הצלחה!"

מאמרים מקצועיים

חליטות צמחים בהריון

חליטות מותאמות אישית לנשים בהריון בכל שלב. כאשר נכנסים להריון נמצאים לא רק בסטייט אוף מיינד אחר, פשוט כל הכללים

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם