צמחי המרפא והסיפור שמאחוריהם

לאחר ששרה פיתחה והשתמשה  בחליטה הראשונה שלה שבעזרתה הצליחה להשיל ממשקלה ללא דיאטות דרסטיות בעקבות ראיון טלויזיוני בדרום אפריקה נחשפה שרה לאלפי אנשים ששמעו את סיפורה האישי והביעו רצון להשתמש בחליטה שלה לסיוע בתהליכי הרזיה. לאחר תקופה של כשלושה חודשים שרה קיבלה פניה ממאות של אנשים מכל  רחבי דרום אפריקה ששתו את החליטות שסיפרו ודוחו שחל שיפור ניכר בסימפטומים של מחלותיהם.

כוחה של רפואה טבעית-(לפעמים גם בשילוב של תרופות קונבנציונליות )

מאות אנשים סיפרו כי לאחר ששתו את חליטות התה, ירדה להם רמת הכולסטרול בדם, ירד להם לחץ הדם, וכי החליטות עזרו להם במקרים של בעיות לב, שומנים בדם וסכרת. אחרים סיפרו כי החליטות עזרו להם בבעיות עיכול קשות שהיו להם, בבעיות מעיים, במיגרנות ובבעיות של כבד וכיס מרה. נשים דיווחו על הקלה במקרים של כאבי מחזור, דימומים, דלקות בנרתיק ובשלפוחית השתן, ואנשים נוספים דיווחו על שיפור בבעיות עור, בהעלמות כאבי פרקים, והרשימה עוד ארוכה.

ולסיכום, לקוחות שהשתמשו בחליטות רזי המעיין פלוס" , עוד לפני שירדו במשקל באופן משמעותי דיווחו כי החליטות הקלו בסימפטומים רבים. 

הניסים מובילים לפיתוח ולייצור קו חדש של
חליטות תה בריאות

אחרי שנתיים של חקר ולמידה נוספים, שרה פיתחה  9 סוגים נוספים של פורמולות חדשות, וכך נוצרו חליטות הצמחים הנוספות של שרה . שרה לקחה את חליטת המקור שלה, וחיזקה אותה בצמחי מרפא מסויימים, אשר יועדו לכל אחד ואחת בבעיה הספציפית שלו. במשך השנים הוכיחו את עצמן החליטות בעוצמה רבה, אף יותר מחליטת המקור.

שרה היום בריאה יותר ורוצה להבריא את העולם

היום, גם לאחר 34 שנים כשהיא בת 62, שרה בריאה יותר ורזה יותר (לפי בדיקות רפואיות רמת הכולסטרול שלה, לחץ הדם שלה ושאר הבדיקות הן כשל אשה בשנות השלושים לחייה).

"התחלתי עם קליניקה קטנה, משום שראיתי צורך לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר" אומרת שרה, ואכן ישנם היום אלפי לקוחות מרוצים יותר ובריאים יותר ברחבי העולם. " אני מרגישה שאני ממשיכה את המסורת של סבתה של אימי שקראו לה שרה, ואשר היתה מרפאה בעזרת צמחי מרפא בכפר קטן בצ'כוסלובקיה". " אני שמחה שהחליטות שלי פופולאריות על אף שהן אינן מבוססות על גימיקים, חוסמי תאבון ומשלשלים, כפי שיש היום בשוק. אני אוהבת לדבר עם הלקוחות שלי ולהסביר להם איך העשבים בחליטות מסייעים לפתור את שורשי הבעיות, ולא רק טיפול בסימפטומים, החליטות שלי אינן "קסם". רפואה טבעית  בצמחי המרפא מבוססת על אלפי שנות ניסיון של אנשים, אשר השתמשו בסוגים רבים של עשבים, חלקם בעלי סגולות מרפא מדהימות".

שרה מוסיפה כי המטרה העיקרית של חייה, היא לגרום לאנשים להיות בריאים יותר – "לזה אני מתעוררת בבוקר" היא מספרת. "פיתחתי את החברה שלי כדי שאוכל לעזור לכמה שיותר אנשים באמצעות צמחי המרפא והידע שלי, ועל סמך מה שעברתי והניסיון האישי שלי. השמחה הגדולה ביותר שלי היא לשמוע לקוח המספר לי שהצליח להשיל קילוגרמים מיותרים, או שהחלים ממחלה. אני מקווה שגם לכם תהייה האפשרות לנסות את החליטות שלי כדי שאוכל לשמוע גם מכם סיפור הצלחה

מאמרים מקצועיים

טפילים במעיים

טפילים במעיים סיוע טבעי וממוקד להעלמת הפרזיטים וחזרה מהירה לשגרה! טפילים במעיים או בשם היותר מוכר "פרזיטים" הם סיוט של

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם