איך לרדת במשקל – פחות 44 קילוגרמים

במשך כל חייה, היתה לשרה בעיה אחרת – בעיית עודף משקל ממנו סבלה מילדותה, כתוצאה מחוסר איזון של מערכות הגוף, חסרים וחסכים של ויטמינים ומינרלים כגון מגנזיום גרמו להשמנת יתר .

לקראת שנות השלושים שלה ולאחר לידה של שני ילדים, היא ממשיכה לעלות במשקל ובגיל 29 מגיעה למשקל של 110 ק"ג. בשלב זה כבר היתה מרפאה טבעית ומומחית בצמחי מרפא. היא ניסתה דיאטות שונות, אך לא הצליחה להחזיק מעמד או לחילופין לרדת בעצמה את הקילוגרמים המיותרים, וגם אם כן הצליחה לרדת במשקל, לא הצליחה לשמור על המשקל החדש. ברגע שהפסיקה את הדיאטה, משקלה עלה בחזרה, ואף יותר ממה שהיה קודם לכן.

שרה הבינה שהיא איננה סובלת מעודף משקל משום שהיא אוכלת אכילה גסה או מרובה, אלא כתוצאה מאי איזון של מערכות הגוף  ,חסרים וחסכים של ויטמינים ומינרלים כגון מגנזיום עלולים להשליך גם על השמנת יתר. גופה לא יכל לשרוף את השומנים בצורה יעילה ומהירה, ולכן, על אף שאכלה כמויות קטנות, לא הצליחה לרדת במשקל.

האתגר החדש של שרה היה איך לרדת במשקל,
ולשמור עליו לעד

כשהיא מתוסכלת, החליטה למצוא פתרון חדש לבעיית עודף המשקל, שלה ושל אחרים רבים – דרך שיטה טבעית להורדה במשקל ולשמירה עליו באופן קבוע. השלב הראשון היה לפתח פורמולה חדשה של עשבי מרפא הידועים בתכונות שלהם לטהר את הפסולת בדם, לחזק את המנגנון החיסוני ולאזן את המערכות בגוף – דבר המאפשר לגוף לעזור לעצמו וכתוצאה מכך להגביר את חילוף החומרים תוך כדי שריפת שומנים מהירה.
לאחר שפיתחה שרה את הפורמולה, החלה לשתות את החליטה שלש פעמים ביום. לאחר שבועיים של שתיית החליטות, הבחינה שרה כי בגדיה הפכו רפויים, וההיקפים קטנו (תוצאה של שחרור נוזלים מהגוף) ובשבועות הבאים החל המשקל לרדת. תוך כדי הירידה במשקל היא הרגישה בריאה, חזקה ומאוד אנרגטית, לא כפי שקרה בדיאטות שניסתה על עצמה בעבר, אז הרגישה רעבה, חלשה ומדוכאת.

למרות התוצאות המדהימות  היא הבינה כי עלינו לשלב בין חליטות צמחים ושינוי תזונתי על מנת לרדת במשקל באופן בריא ולשמור עליו לעד, ולכן, מאחר והיה לה ניסיון ברפואה טבעית ובתזונה בריאה,פיתחה תוכנית הרזיה טבעית, כאשר המבחן היה האם היא בעצמה תוכל להשתמש בתוכנית ולהתמיד בה.

במילים של שרה, השיטה שלה להרזיה היא "דרך חיים בריאה" אשר מאפשרת לאכול מה שרוצים, מתי שרוצים, היכן שרוצים אבל לא כמה שרוצים לכמות יש משמעות. לארח חברים ולהתארח, לנהל אורח חיים נורמאלי, ועם כל זאת – לרדת במשקל.

שרה קראה לתוכנית שלה " השיטה הטבעית". היא החלה לאכול על פי התוכנית ושילבה  את שתיית החליטות בהם צמחי מרפא המסייעים לתהליכי הרזיה. היא מצאה שזה עובד – היא הרגישה טוב, יכלה להתמיד והקילוגרמים המשיכו לנשור.

34 קילוגרם פחות, 13 חודשים מאוחר יותר –
שרה הבינה שיש לה משהו מיוחד בידיים

לאחר 13 חודשים, שרה שוקלת 34 קילו פחות. מעודדת מההצלחה האישית שלה, היא מתחילה ללמד את הלקוחות  שלה בקליניקה בדרום אפריקה את תוכנית השיטה הטבעית, ומשלבת אותה עם שתיית חליטות צמחי המרפא. לאחר ש -30 לקוחות נוספים מצליחים בעקבות הטיפול להשיל ממשקלם, שרה מבינה שקיבלה ברכה משמיים – היא ניחנה בידע לפתח חליטה המאזנת את הגוף, ולבנות תוכנית המאפשרת ירידה קלה במשקל ושמירה עליו.
מתוך כך, ומתוך רצון שאנשים רבים יוכלו להשתמש בידע הזה ולרזות באופן בריא וקל, 
זמן קצר לאחר מכן, הופיעה שרה בתוכנית טלויזיה דרום אפריקאית, ובן לילה הפכה הקליניקה לעסק משגשג. היא קיבלה אלפי פניות טלפוניות מאנשים שסבלו מעודף משקל, ושהיו מעוניינים לרכוש את הערכה לסיוע בתהליכי ההרזיה.

במהלך השנתיים הבאות, הקימה שרה מערך של זכיינים בכל דרום אפריקה, אשר הפיצו את ערכת ההרזיה שלה בכל רחבי המדינה.

על ידי השימוש בחליטות בשילוב עם תוכנית "השיטה הטבעית", שומרת שרה על משקלה ועל בריאותה עד עצם היום הזה

מאז ששרה פיתחה את החליטה הראשונה שלה בעזרתה הצליחה להשיל ממשקלה חלפו עוד 32 שנים של בריאות, חיוניות ושמירה על משקל תקין.

תפריט בריאותי טבעוני צמחוני כולל חוברת מתכונים

 כיום כתוספת לתוכנית השיטה הטבעית שרה בנתה חוברת מתכונים בריאים וטעימים המשולבים עם תפריט בריאותי שמלמד את כל המשפחה לאכול נכון, טעים ובריא.
משפחות שלימות הצליחו לשנות את אורח חייהם מבחינת התזונה ולהפוך את הבית לבריא יותר.

מאמרים מקצועיים

סיוע בצרבת באופן טבעי

סיוע בצרבת באופן טבעי עם חליטות תה בריאות – תרופות סבתא כמעט כולנו באיזשהו גיל נחווה התקף של צרבת! פתאום

חליטה

דלקות בדרכי השתן

צמחי מרפא ידועים מזה אלפי שנים כמרפאים מחלות רבות, אתם מכנים אותם תרופות סבתא שהסבתות שלנו רקחו ומשחו עלינו במקרה

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם