איך לרדת במשקל – פחות 44 קילוגרמים

במשך כל חייה, היתה לשרה בעיה אחרת – בעיית עודף משקל ממנו סבלה מילדותה, כתוצאה מחילוף חומרים לא תקין. לקראת שנות השלושים שלה ולאחר לידה של שני ילדים, היא ממשיכה לעלות במשקל ובגיל 29 מגיעה למשקל של 110 ק"ג. בשלב זה כבר היתה מרפאה טבעית ומומחית בצמחי מרפא. היא ניסתה דיאטות שונות, אך לא הצליחה להחזיק מעמד או לחילופין לרדת בעצמה את הקילוגרמים המיותרים, וגם אם כן הצליחה לרדת במשקל, לא הצליחה לשמור על המשקל החדש. ברגע שהפסיקה את הדיאטה, משקלה עלה בחזרה, ואף יותר ממה שהיה קודם לכן.

שרה הבינה שהיא איננה סובלת מעודף משקל משום שהיא אוכלת אכילה גסה או מרובה, אלא כתוצאה מחילוף חומרים איטי. גופה לא יכל לשרוף את השומנים בצורה יעילה ומהירה, ולכן, על אף שאכלה כמויות קטנות, לא הצליחה לרדת במשקל.

האתגר החדש של שרה היה איך לרדת במשקל,
ולשמור עליו לעד

כשהיא מתוסכלת, החליטה למצוא פתרון חדש לבעיית עודף המשקל, שלה ושל אחרים רבים – דרך שיטה טבעית להורדה במשקל ולשמירה עליו באופן קבוע. השלב הראשון היה לפתח פורמולה חדשה של עשבי מרפא הידועים בתכונות שלהם לטהר את הפסולת בדם, לחזק את המנגנון החיסוני ולאזן את המערכות בגוף – דבר המאפשר לגוף לעזור לעצמו וכתוצאה מכך להגביר את חילוף החומרים תוך כדי שריפת שומנים מהירה.
לאחר שפיתחה שרה את הפורמולה, החלה לשתות את החליטה שלש פעמים ביום. לאחר שבועיים של שתיית החליטות, הבחינה שרה כי בגדיה הפכו רפויים, וההיקפים קטנו (תוצאה של שחרור נוזלים מהגוף) ובשבועות הבאים החל המשקל לרדת. תוך כדי הירידה במשקל היא הרגישה בריאה, חזקה ומאוד אנרגטית, לא כפי שקרה בדיאטות שניסתה על עצמה בעבר, אז הרגישה רעבה, חלשה ומדוכאת.

למרות התוצאות המדהימות שחוותה שרה על בשרה כתוצאה משתיית החליטה, היא הבינה כי חליטת התה לבדה אינה מספיקה על מנת לרדת במשקל באופן בריא ולשמור עליו לעד, ולכן, מאחר והיה לה נסיון ברפואה טבעית ובתזונה בריאה,פיתחה תוכנית הרזיה טבעית, כאשר המבחן היה האם היא בעצמה תוכל להשתמש בתוכנית ולהתמיד בה.

במילים של שרה, השיטה שלה להרזיה היא "דרך חיים בריאה" אשר מאפשרת לאכול מה שרוצים, מתי שרוצים, היכן שרוצים, לארח חברים ולהתארח, לנהל אורח חיים נורמאלי, ועם כל זאת – לרדת במשקל.

שרה קראה לתוכנית שלה " השיטה הטבעית". היא החלה לאכול על פי התוכנית ושילבה  את שתיית החליטות בהם צמחי מרפא להרזיה. היא מצאה שזה עובד – היא הרגישה טוב, יכלה להתמיד והקילוגרמים המשיכו לנשור.

34 קילוגרם פחות, 13 חודשים מאוחר יותר –
שרה הבינה שיש לה משהו מיוחד בידיים

לאחר 13 חודשים, שרה שוקלת 34 קילו פחות. מעודדת מההצלחה האישית שלה, היא מתחילה ללמד את הלקוחות  שלה בקליניקה בדרום אפריקה את תוכנית השיטה הטבעית, ומשלבת אותה עם שתיית חליטות צמחי המרפא. לאחר ש -30 לקוחות נוספים מצליחים בעקבות הטיפול להשיל ממשקלם, שרה מבינה שקיבלה ברכה משמיים – היא ניחנה בידע לפתח חליטה המאזנת את הגוף, ולבנות תוכנית המאפשרת ירידה קלה במשקל ושמירה עליו.
מתוך כך, ומתוך רצון שאנשים רבים יוכלו להשתמש בידע הזה ולרזות באופן בריא וקל, בנתה שרה את ערכת ההרזיה. הערכה הראשונית של שרה שבעזרתה היא בעצמה רזתה, כללה שתי חליטות – ששמן "רזי המעיין פלוס" ו"רזי המעיין" ואת תוכנית "השיטה הטבעית".
זמן קצר לאחר מכן, הופיעה שרה בתוכנית טלויזיה דרום אפריקאית, ובן לילה הפכה הקליניקה לעסק משגשג. היא קיבלה אלפי פניות טלפוניות מאנשים שסבלו מעודף משקל, ושהיו מעוניינים לרכוש את ערכת ההרזיה.

במהלך השנתיים הבאות, הקימה שרה מערך של זכיינים בכל דרום אפריקה, אשר הפיצו את ערכת ההרזיה שלה בכל רחבי המדינה.

על ידי השימוש בחליטות בשילוב עם תוכנית "השיטה הטבעית", שומרת שרה על משקלה ועל בריאותה עד עצם היום הזה. 

מאמרים מקצועיים

טפילים במעיים טיפול טבעי

טפילים במעיים טיפול טבעי וממוקד להעלמת הפרזיטים וחזרה מהירה לשגרה! טפילים במעיים או בשם היותר מוכר "פרזיטים" הם סיוט של

מכבדים את הכבד

מכבדים את הכבד – טיפול בכבד שומני ובבעיות כבד שונות. תפקודי כבד, כבד שומני ואיך לטפל בהם בקלות כבדו את

טיפול בחולשה

טיפול בעייפות וגם בחולשה בעזרת חליטות תה מיוחדות אשר מתבססות על צמחי מרפא עתיקי יומין. זה מגיע אלינו באמצע החיים,

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם