הילד שלי חי

שרה מעיין, מפתחתת חליטות ההרזיה והבריאות מסידרת "התה של שרה", התחילה את הקריירה שלה ברפואה טבעית לפני כ-36 שנים, כאשר היתה אמא לתינוק חולה מאוד.

בנה שהיה ילדה הראשון, סבל מאסטמה קשה, מברונכיטיס, מדלקות חוזרות באוזניים ובגרון, ואף מדלקת קרום המוח. מצבו הלך והחמיר והרופאים סברו שחייו בסכנה. במהלך אישפוזו האחרון.

כיצד הפכה שרה להיות מרפאה בעשבי מרפא?

שרה נזכרה בסיפור שסיפרה לה אמה, על סבתה של אמה אשר קראו לה שרה, והייתה מרפאה בעשבי מרפא. היא רפאה אנשים רבים ממחלות ע"י שימוש בצמחים שונים, והיא בעצמה חיה עד גיל 100. בעקבות כל זאת, החלה שרה ללמוד רפואה אלטרנטיבית, והתמחתה בתורת עשבי המרפא. בד בבד,  

בני הקטן שוב נושם!

לאחר ימים ולילות של בכי וסבל של בנה הקטן, וניסיונות שערכה בצמחי המרפא, הגיעה שרה לפיתוח של פורמולה מיוחדת. היא חלטה את העשבים לתה, והחלה לתת אותו לבנה בדבקות יתרה. אחד הרופאים הטבעוניים הידועים דאז הפך להיות המורה שלה, והוא לימד אותה שתופעת הלוואי הראשונה של עשבי מרפא היא נקיון הגוף ומחזור הדם, דבר שיכול להתבטא בחום גבוה והתקפי אסטמה קשים. ואכן כך היה. אך לאחר שעברו ההתקפים והחום ירד הוכתה שרה בתדהמה. בפעם הראשונה בחייו של הפעוט בין השנתיים, הגרון שלו היה נקי, אוזניו שהיו מודלקות ומלאות בנוזלים התנקו, התקפי האסטמה נעלמו, ותוך חודשיים החל בנה הקטן שוב לנשום. הרופאים והמומחים שטיפלו בו בעבר היו מופתעים מאוד, והיו מוכרחים להודות, כי על אף שהופסק מתן התרופות הקונבנציונליות הוא הבריא לחלוטין.

כיום בנה של שרה הוא עלם חמודות בן 39 (שהספיק להביא לשרה שמחה רבה בצורת שלושה נכדים מקסימים), והוא בריא לחלוטין. אין זכר לאסטמה או לכל מחלה אחרת שהיתה לו כאשר היה ילד קטן.

הריפוי הופך לייעוד

כשטיפלה שרה בבנה החולה ,נדרה נדר שאם יצליח להרפא תקדיש חייה לטיפול וריפוי . וכך עשתה בשנים שלאחר מכן בדרום אפריקה התעמקה בתורת צמחי המרפא והמשמעות של שינוי תזונתי לגופינו .

רבים שמעו על ההצלחות שצמחי המרפא חוללו והגיעו אליה מכל רחבי דרום אפריקה והגיעו לקבלת סיוע  והדרכה .

שמה הלך לפניה בעיקר כמי שמצליחה לסייע גם לתינוקות, ילדים, ומבוגרים שסבלו ממחלות בדרכי הנשימה, שרה הצליחה לסייע להם בעזרת אותם צמחים שהצילו את בנה.

מאמרים מקצועיים

סיוע במצבי חולשה ועייפות

סיוע במצבי עייפות וחולשה בעזרת צמחי המרפא . זה מגיע אלינו באמצע החיים, כאשר אנחנו לא באמת מוכנים לזה, פתאום

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם