טיפול בלחץ דם גבוה בדרך טבעית

טיפול בלחץ דם גבוה. פה תמצאו את כל התשובות לרפא את הלחץ בצורה טבעית

טיפול בלחץ דם גבוה או בלחץ דם נמוך

כחלק מתפקידו, הדם בגוף עובר בגוף בדרכו אל האיברים השונים וכתוצאה מכך יוצר לחץ על הדפנות של כלי הדם. במצבים בהם הלחץ שנוצר גבוה מהרגיל, יימדד לחץ דם גבוה ולהיפך, כאשר הלחץ המופעל על הדפנות נמוך יותר, יימדד לחץ דם נמוך. לחץ דם גבוה מאוד שכיח ומופיע אצל אחוז גדול מכלל האוכלוסייה. הצרה היא שהוא מהווה גורם סיכון גבוה להתפתחותן של מחלות רבות. לעומתו, לחץ דם נמוך הרבה פחות מסוכן, אך יכול לגרום לתחושה של אי נעימות וחולשה.

 

איך מודדים לחץ דם?

על מנת למדוד את לחץ הדם יש להשתמש במכשיר מדידה מיוחד. בעת המדידה, נבדקים שני ערכים, הראשון הוא ערך סיסטולי (גבוה יותר) והשני הוא ערך דיאסטולי (נמוך יותר). במידה וערכים אלו גבוהים יותר מ – 140/90, אזי שהנבדק סובל מלחץ דם גבוה. במידה והם נמוכים מ – 90/60 הרי שמדובר בלחץ דם נמוך.

לחץ דם גבוה טיפול

האם יש תסמינים ללחץ דם?

ברוב המקרים אנשים הסובלים מבעיות לחץ דם גבוה, לא יחושו בתופעות לוואי או בתסמינים כל שהם, אלא אם כן מדובר בערכים גבוהים יותר באופן קיצוני, אז הם יכולים לסבול מכאבי ראש, ראייה מטושטשת, כאבים בחזה וקשיים בנשימה. ולמרות זאת, מלבד אותם מקרים קיצוניים, עדיין העובדה שאינם חשים בתסמינים אינה אומרת שלא קיים גורם סיכון. למעשה, לחץ דם גבוה יכול להוביל להתקפי לב, לאירועים מוחיים, לפגיעה בכלי דם ולפגיעה בכליות. לכן, מומלץ לאתר את הבעיה בטרם עת, להיבדק, ולעבור טיפול מונע שיוביל ללחץ דם תקין.

לעומת זאת, אנשים הסובלים מלחץ דם נמוך, כן יחושו תופעות לוואי שונות ביניהן – עייפות, חולשה, דופק מהיר, ראיה מטושטשת, כאבי ראש, קשיים בריכוז ובמקרים קיצוניים, לחץ דם נמוך אף יכול להוביל לעילפון.

מהם הגורמים לעלייה או ירידה של לחץ דם?

כיום לא ידוע על גורם ישיר המוביל ללחץ דם גבוה אף שלעיתים כן ניתן לייחס את הופעתו לתרופה שנוטלים או למחלה. במקרה של לחץ דם נמוך, הרי שישנם כמה וכמה גורמים אשר יכולים לגרום לתופעה והם –

 • איבוד דם רב כתוצאה מפציעה, ניתוח, מחזור אצל נשים או כוויה בדרגת חומרה גבוהה.
 • שלשולים
 • הזעת יתר
 • חוסר בפעילות גופנית
 • מחלות שונות כמו תת פעילות של בלוטת התריס, סוכרת או מחלות לב.
 • התקף לב חמור שפגע בשריר הלב
 • הלם
 • אי ספיקת לב
 • מכת חום והתייבשות
 • אלרגיה חמורה
 • מתח נפשי גבוה
 • נטילת תרופות מסוימות

שתיית התה של שרה מווסתת לחץ דם- פתרון טבעי לטיפול בלחץ דם

חליטות הבריאות של שרה – יעילות להסדרה וטיפול בלחץ דם

היות ולחץ דם גבוה מהווה גורם סיכון להתפתחותן של מחלות מסוגים שונים וללחץ דם נמוך ישנם תסמינים לא נעימים, מומלץ לטפל בלחץ דם גבוה בהקדם. כדי להסדיר את מחזור הדם ולשפר תפקודים אחרים בגוף, מומלץ לשתות על בסיס קבוע את חליטות הבריאות של שרה. חליטות אלו עשירות בוויטמינים ומינרלים להם הגוף זקוק על בסיס יומיומי, על מנת להישאר בקו הבריאות לאורך שנים.

חליטות הבריאות של שרה הוכחו כיעילות לטיפול במחלות רבות היות והן יוצרות איזון, מחזקות את מערכות הגוף השונות, משלימות חוסרים ובעיקר – מונעות ומטפלות בבעיות בריאותיות נפוצות לרבות לחץ דם גבוה ולחץ דם נמוך.

אם לחץ דם, גבוה או נמוך, פוגע בבריאות שלך, באפשרותך לחזור אל התלם עוד היום בעזרת אחת מחליטות הבריאות המצוינות של התה של שרה. כל שעליך לעשות הוא לרכוש את הערכה המתאימה והמומלצת ביותר ללחץ דם ולהתחיל לראות שיפור משמעותי מיד עם השימוש.

כמובן שאם ברצונך לקבל ייעוץ והכוונה לטיפול בלחץ דם עם סוג החליטה המתאימה ואופן השימוש, תוכל/י ליצור איתנו קשר. אנו זמינים עבורך גם בטלפון 03- 3741645 ונשמח לספק לך את המענה המתאים!

 

 

 

מאמרים נוספים

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן