זוכה במקום הראשון

בתחרות מגזין בוסתן

100% צמחי מרפא

טהורים בלבד

בכשרות מהודרת

בד"ץ ירושלים

באישור משרד הבריאות

הישראלי והאמריקאי

התה של שרה

שרה החלה לפתח ולייצר את חליטות הבריאות שלה כשנתיים אחרי שבנה הבריא ממחלה קשה. לאחר שאנשים רבים הביעו שביעות רצון מן התוצאה, פתחה שרה קליניקה בישראל.

ב -1987 העתיקה שרה את מגוריה לדרום אפריקה עם משפחתה, שם השלימה את לימודיה כנטורופטית, מרפאה טבעונית ומתמחה בצמחי מרפא. תוך כדי לימודיה, הקימה קליניקה לייעוץ ולריפוי בריאותי אשר נחלה הצלחה רבה.

על אף שסיימה את לימודי הנטורופטיה והרפואה הטבעית והקימה קליניקה, סבלה שרה מעודף משקל מאז ילדותה, ולא הצליחה להתמודד עם הבעיה. ב-1990 מצאה פתרון לעודף המשקל שלה, בעזרת פורמולה חדשה של חליטת תה שפיתחה. לשמחתה, הצליחה להשיל 44 ק"ג ממשקלה. רק אז הקימה את חברת Sarah’s Health Products ששיווקה את חליטות התה שלה להרזיה.

אנו ב"תה של שרה" מסייעים ללקוחותינו לשמור על בריאותם
בכל שלב בחיים באמצעות חליטות תה בריאות.

במה נוכל לסייע לך?

מן התקשורת

שרה מעיין (התה של שרה) מתארחת בטלויזיה ובעיתונות ומסבירה למי ולמה חליטות תה.

לקוחות ממליצים

תשמעו מה אנשים מספרים על חליטות התה של שרה. איך זה עזר להם לרדת במשקל, להירפא מאסטמה ועוד.

חליטות מצמחי מרפא 
עם צמחים מיוחדים 

חליטות צמחי המרפא הבריאות של שרה, פותחו במהלך שנים של חקר ולמידה. נדרשו לשרה זמן וניסיון, על מנת לגלות את הפורמולות המדויקות, אשר עזרו ללקוחות שלה לשפר את מצבם הבריאותי במידה ניכרת, לרפא מחלות וגם לרדת במשקל. שרה שמחה כי עתה, גם אתם תוכלו ליהנות מפירות העשייה שלה, כפי שקרה לרבים אחרים.

חליטות תה
מרגיעות ובריאות

בחליטות שלה משתמשת שרה בצמחי מרפא טהורים בלבד, בפורמולות מיוחדות. צמחי המרפא הללו עורבבו בדיוק רב ובמינונים המותאמים לכל מטרה. הם גודלו באדמה המתאימה ובתנאים המתאימים, נקטפו ונאספו בעיתוי הנכון, יובשו ונחתכו בהקפדה. החליטות של שרה הן 100% טבעיות, אינן מכילות קפאין, אינן משלשלות ואינן מכילות חוסמי תאבון.

קליק אחד ואני מיד שולחת לכם את הטיפים שלי לבריאות והרזיה

דילוג לתוכן