סיפורי הצלחה

שרה הצליחה לשפר את מצבם הבריאותי של אלפיי לקוחותיה במהלך השנים במידה ניכרת, בעזרת הדרכה לשינוי תזונתי בריא יותר, ושימוש נכון ומדויק בצמחי מרפא.
שרה שמחה כי עתה, גם אתם תוכלו ליהנות מפירות העשייה שלה, כפי שקרה לרבים אחרים.

סיפור ההצלחה של שרון

הפציינטית הגיעה אלי בשנות העשרים המאוחרות שלה כאשר התלוננה שמשנות העשרים המוקדמות סבלה מסימפטומים קשים הנובעים ממחלת הקרון. מדובר במחלה אוטואמונית שבה הגוף מתקיף את עצמו. המחלה פוגעת במעיים וגורמת לסבל גדול ואי תפקוד מערכתי בגוף.

שרון הגיעה אלי עם נשירת שיער, כאבי בטן חזקים, אי יכולת לעכל מזון בצורה סדירה, משקל לא יציב, חולשה ואי יכולת לישון שגרמה לה לעייפות קשה שלא אפשרה תפקוד יומיומי. למעשה, שרון העבירה כמעט את כל היום בשינה.

זמן קצר לאחר תחילת הטיפול החלה שרון לאכול באופן סדיר, לעכל מזון מבלי לשלשלו, שערה הפסיק לנשור והיא הצליחה לצבור שעות שינה. בנוסף, כאבי הבטן חלפו והנפיחות שנבעה מהצטברות הנוזלים חלפה גם היא.

רופא המשפחה של שרון הודיע לה מספר חודשים לפני תחילת הטיפול אצלי כי למחלה אין מרפה וסבלה יהיה מנת חלקה כל חייה. כפי שהוכחתי, ההפך הוא הנכון. ברגע שפותרים את השורש האמיתי של הבעיה, המחלה חולפת והאדם מבריא.

סיפור ההצלחה של מגי ואבישג

מגי הגיעה אלי אחרי שעברה ניתוח קיצור קיבה והושתלה לה טבעת שבעזרתה ירדה מ-130 ק"ג למשקל תקין. הבעיה החלה כשגילתה שלאחר הניתוח היא מתקשה לבלוע מזון מוצק.

השנים עברו וכתוצאה מהתזונה הלקויה בדיקות הדם הראו ערכים נמוכים ולא בריאים. מגי הייתה חלשה, עצבנית, לא מסוגלת לישון ולא הצליחה לאכול ארוחה בסיסית פשוטה. הצעתי להתחיל לפתוח בהדרגה את הטבעת כדי שתוכל לאכול בצורה בריאה ובמקביל היא החלה לצרוך את החליטות.

מאז ומזה שלוש שנים בעזרת שתיית החליטות היא שומרת על משקל תקין וחשוב מכך, הבדיקות שלה מראות תוצאות תקינות לחלוטין.

בנוסף הייתה לי הזכות לטפל גם בביתה אבישג שמגיל קטן סבלה מהצטננויות חוזרות ונשנות ומנגנון חיסוני חלש. באחד הימים התקשרה אלי מגי וסיפרה לי שביתה חולה וסובלת מכאבי ראש חזקים. הצעתי לה מיד לקחת את חליטת הצינונית כמה שיותר פעמים ביום ולוותר על מוצרי חלב שהיו חלק משורש הבעיה.

לצערי, מגי בחרה שלא לשמוע בעצתי. לאחר מספר חודשים קיבלתי ממגי טלפון בזמן שהייתה בבית החולים עם אבישג, שאובחנה בסינוסים. הילדה נתקפה בכאבי ראש חזקים, הזריקו לה כמויות של אנטיביוטיקה לגוף הקטן שלה, וכאבי הראש אכן חלפו.

כעבור עשרה ימי אשפוז חזרו הביתה, ומיד הסימפטומים שבו. מגי התקשרה אלי בפאניקה שצריך לאשפז שוב את אבישג ואני לתומי שאלתי האם לא נתנה לה את חליטת הצינונית. כמובן שתשובתה הייתה שלילית, ולכן ביקשתי בדחיפות שתתחיל לקבל את החליטה.

עוד באותו יום בו התחילה אבישג לשתות את החליטה החום שלה ירד וכאבי הראש חלפו. כאבור ארבעה חודשים של שתיית החליטה באופן קבוע הילדה הבריאה לחלוטין.

סיפור ההצלחה של לירז

לירז הגיעה אלי במקור כמזכירה עבור הקליניקה שלי. מעולם לא דיברנו על מצבה הבריאותי, והיא לא חשפה בפני את העובדה שהיא סובלת ממספר בעיות רפואיות.

היות והעובדות שלי מוזמנות במהלך יום עבודה לשתות מהחליטות השונות כך עשתה לירז – במקום לשתות קפה בהפסקה שתתה תה וכעבור ימים מספר החלה להרגיש טוב יותר. היא חשבה שזה במקרה אך כשהסימפטומים שמהם סבלה החלו להיעלם כמעט כולם והיא אף רזתה 4 ק"ג מבלי שתכננה כלל לרדת במשקל היא הבינה שהחליטות שינו את התהליכים בגופה.

לירז סבלה שנים מתסמונת pms תסמונת קדם ווסתית שהמון נשים סובלות מהתסמינים שלה, שהעיקריים בהם: עצבנות, דיכאון, חוסר שקט, קוצר רוח, כאבי ראש ,חזה נפוח וכאבי בטן. תסמינים אלו הופיעו חודש בחודשו שבוע לפני המחזור וכולם נעלמו בחודש הראשון של שתיית החליטות שלירז שתתה במקרה.

לירז סבלה מאנמיה בגלל הדימומים הקשים בזמן המחזור שלה. כתוצאה מהאנמיה לירז הרגישה חלשה בכל תקופת המחזור שלה ובעקבות שתיית החליטות רמות הברזל בדם עלו והיא החלה להרגיש חזקה ונמרצת יותר, נעלמו הדכאונות ומצבי הרוח וכאמור היא אף השילה ממשקלה.

אני אוהבת את סיפור ההצלחה הזה במיוחד היות ולירז לא הייתה מטופלת שלי במובן הרגיל של המילה, לא תשאלתי אותה לפני, לא המלצתי על חליטות מתאימות ולמעשה לא ידעתי ממה סבלה. השיפור במצבה נבע משתיה אקראית ולא קבועה של החליטות וכפי שתיארתי – התוצאות מדהימות!

דילוג לתוכן