חליטות צמחים בהריון

חליטות מותאמות אישית לנשים בהריון בכל שלב.

כאשר נכנסים להריון נמצאים לא רק בסטייט אוף מיינד אחר, פשוט כל הכללים משתנים, גם ברמה הרפואית.

אם היינו רגילים לצרוך תרופות כל חיינו, כאשר נכנס להריון, גם המינונים של התרופות ישתנו בסופו של דבר.

גם כאשר זה מגיע אל רפואה טבעית הוליסטית ורפואה על ידי תזונה נכונה, הריון משנה את כללי המשחק.

"התה של שרה" הוא המקום המושלם להזמין חליטות צמחים בהריון אשר מתאימות לנשים הרות בכל שלב.

שרה החלה לפתח ולייצר את חליטות הבריאות שלה כשנתיים אחרי שבנה הבריא ממחלה קשה. לאחר שאנשים רבים הביעו שביעות רצון מן התוצאה, פתחה שרה קליניקה בישראל.

הקליניקה של שרה ממוקמת במרכז הארץ. שרה מקבלת אנשים לייעוץ אישי, ובנוסף מעבירה הרצאות וסדנאות של בריאות והרזייה. כמו כן החברה משווקת את מוצרי ההרזיה והבריאות שלה ברחבי הארץ.

לחברה יועצות מקצועיות אשר עברו הכשרה מלאה ומעמיקה ע"י שרה, והן מהוות את צוות התמיכה והייעוץ לכל בעיה ולכל שאלה המתעוררת במהלך תהליכי ההרזיה וההבראה.

צמחי מרפא ידועים מזה אלפי שנים כמרפאים מחלות רבות, אתם מכנים אותם תרופות סבתא שהסבתות שלנו רקחו ומשחו עלינו במקרה של פצעים, לחילופין נתנו לשתות מרקחות ולפעמים אף אדיי חליטות לתוך הריאות שלנו. כך שלרובינו יש ידע קטן על צמחי מרפא, במיוחד צמחי מרפא שמתאימים לנשים בהריון.

בתזונה הממוצעת, הוויטמינים  נספגים 85% במערכת העיכול ורק 15% נספגים בדם.

כדי להרחיב את הידע שלכם אנסה בקצרה להבהיר מספר עובדות חשובות מאד. ראשית רוב האנשים לא יודעים שחליטות מצמחי מרפא נספגות % 100 במחזור הדם שלנו ביעילות מרובה.

שימו לב!

לא כל מה שטבעי הוא בריא לכל אחד???!!

שרה משתמשת בקבוצת 100 עשבי מרפא טבעיים שהרבמ"ם נהג להשתמש רק בהם מתוך אלפים שיש בעולם,לא כל מה שטבעי בריא ולא כל מה שבריא מתאים לכולם בטח לא לאשה בהריון.מאחר ששרה משתמשת בקבוצה 100 עשבי מרפא -חשוב לציין שזה מותאם לילדים נשים הרות ומניקות-אין תאין,אין קופאין אין חומרי טעם וריח ולא מתנגד עם שום תרופה ואפשר לשתות כמה שרוצים.

נשים בהריון נוטות לאבד ברזל, והמחסני ברזל יורדים לפיכך חשוב להבין שהחליטות מכילות כמות גדולה של ברזל הניספג 100 אחוז בדם בתהליך של בין 3 שבועות ל6 שבועות.

החליטה המומלצת הינה מעיין של צמחים-המחזקת את המערכת הנשית ומחזק את תהליך ההריון

חליטה זו מכילה ויטמינים רבים שלא נספגים רק אצל האם אלא גם עוברים לעובר.בנוסף בתקופת ההריון מחסני הברזל מתרוקנים כתוצאה מאי ספיגה יעילה של ויטמינים ומינרלים דרך מערכת העיכול שלנו לכן צריך לחזק את מערכת העיכול שלנו בעזרת חליטת מעיין של ניסים שהיא עובדת על מערכת העיכול ובכך תסייע למגר את פטריית הקנדידה אם ישנה.

בנוסף במהלך ההריון נשים מאבדות מגנזיום וסידן לטובת תינוקם ןלכן חשוב לעלות במהירות האפשרית את רמת המגנזיום והסידן-וע"י חליטת מעיין של נעורים המכילה 85% צמחים שמעלים מגנזיום וסידן ובשילוב יחד של פורמולת אצות הים שמכילה גם היא מגנזיום סידן וברזל.

זה השילוב המנצח לנשים בהריון ,למעשה החליטות הן מולטי ויטמין -כי הן מכילות גם ויטמיני B וA,מנגן ,אבץ,כרום,סליקה,ברזל ,ומגנזיום וסידן.

כל החליטות בטוחות לילדים נשים הרות ומניקות.

חליטות צמחים בהריון

לקלת מידע נוסף על חליטות צמחים בהריון מבית "התה של שרה" התקשרו כעת או השאירו הודעה ונחזור אליכם.

מאמרים נוספים

צפיפות עצם טיפול

צפיפות עצם טיפול ממוקד בעזרת חליטות הצמחים המותאמות אישית העשויות למנוע את התפתחות מחלת צפיפות העצם ולהקל על הסימפטומים הקשים

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן