אודות שרה מעיין

שרה החלה לפתח ולייצר את חליטות הבריאות שלה כשנתיים אחרי שבנה הבריא ממחלה קשה. לאחר שאנשים רבים הביעו שביעות רצון מן התוצאה, פתחה שרה קליניקה בישראל.

ב -1987 העתיקה שרה את מגוריה לדרום אפריקה עם משפחתה, שם השלימה את לימודיה כנטורופטית, מרפאה טבעונית ומתמחה בצמחי מרפא. תוך כדי לימודיה, הקימה קליניקה לייעוץ ולריפוי בריאותי אשר נחלה הצלחה רבה.

על אף שסיימה את לימודי הנטורופטיה והרפואה הטבעית והקימה קליניקה, סבלה שרה מעודף משקל מאז ילדותה, ולא הצליחה להתמודד עם הבעיה. ב-1990 מצאה פתרון לעודף המשקל שלה, בעזרת פורמולה חדשה של חליטת תה שפיתחה. לשמחתה, הצליחה להשיל 44 ק"ג ממשקלה. רק אז הקימה את חברת Sarah’s Health Products ששיווקה את חליטות התה שלה להרזיה.

לאחר ראיון טלוויזיוני בתוכנית אירוח בטלוויזיה הדרום אפריקאית, נחשפה שרה לאלפי פניות טלפוניות מרחבי דרום אפריקה, ואז החלה לשווק ברחבי המדינה את החליטות שלה. תוך כדי שימוש של אלפי אנשים ברחבי המדינה שרכשו את החליטות למטרת הרזיה, התגלה שבנוסף להרזייתם, החליטות מיגרו מחלות שונות ורשמו תוצאות מדהימות. בעקבות זאת, המשיכה שרה לפתח סדרה של חליטות בריאות שונות המבוססות על צמחי המרפא שגילתה בראשונה, הנותנות פתרון למחלות נפוצות.

לאחר מכן החלה שרה לייצר ולשווק את חליטות ההרזיה והבריאות שלה. בעקבות הצלחה רבה שנחלו החליטות בדרום אפריקה, הפיצה שרה את החליטות גם באנגליה ובארה"ב.

ב-1998 חזרה שרה לארץ, הקימה את חברת "התה של שרה" והמשיכה בפעילות שהתחילה בה בדרום אפריקה.

הקליניקות של שרה ממוקמות במרכז ובצפון הארץ. שרה מקבלת אנשים לייעוץ אישי, ובנוסף מעבירה הרצאות וסדנאות של בריאות והרזייה. כמו כן החברה משווקת את מוצרי ההרזיה והבריאות שלה ברחבי הארץ.

לחברה יועצות מקצועיות אשר עברו הכשרה מלאה ומעמיקה ע"י שרה, והן מהוות את צוות התמיכה והייעוץ לכל בעיה ולכל שאלה המתעוררת במהלך תהליכי ההרזיה וההבראה.

חברת התה של שרה היא מן היחידות בארץ ובעולם המפתחות ומייצרות חליטות צמחים ומוצרים המסייעים לתהליכי ההרזיה ובריאות גם לילדים קטנים ונוער בנוסף לייעוץ ולתזונה טבעית טובה ונכונה ותמיכה וליווי לאורך כל הדרך. 

רצוי לציין שהחליטות בטוחות גם לתינוקות, נשים הרות ומניקות.

הטיפול והניסיון מבוססים על ניסיון אישי רב שנים.