שימוש בחליטות תה טבעיות להרגעה במקום ציפרלקס

האם חליטות תה יכולות להחליף ציפרלקס?

איך משתמשים בהן כדי להרגיע את החרדה ואת העייפות?
בעידן של היום כמעט כולנו סובלים מעייפות מצטברת וחלקנו גם מחרדות, הנובעות מסיבות שונות. השילוב שביניהן, בין העייפות המתמשכת וגם לחרדות העולות וצצות לאורך השנים, יכול לגרום לנו לנזקים פיזיים קשים מעבר לנזקים הנפשיים. גוף ונפש כאחד, ולכן טיפול בכך מצריך התייחסות מיוחדת ומוטב מוקדם ככל האפשר. אולם, בעוד שנהוג להציע ציפרלקס, לאלה הסובלים מכך, אפשר לבחור

בפתרון אחר, בפתרון טבעי.

about_tea

חליטות תה להרגעה במקום ציפרלקס

ציפרלקס – האם אפשר להחליף אותו בחליטות תה?

ציפרלקס היא אחת התרופות הפופולאריות כיום ולא בכדי. מדובר בתרופה פסיכיאטרית, תרופה במרשם, הניתנת לכל אלה הסובלים מהפרעות שונות של חרדה וגם מדיכאון. את הדיכאון מאפיינות מחשבות שליליות וגם ירידה במוטיבציה, עצב רב ותחושה כללית ירודה.

הסובלים מחרדות נוטים לשקוע גם בדיכאונות הנלווים להן ותפקודם היום יומי נפגע מכך באופן ישיר. הדיכאון וכך גם החרדות הן תופעות מסוכנות, העשויות להוביל אף למחשבות אובדניות. מסיבה זו מציעים הרופאים לסובלים מכך תרופה נקודתית, כמו ציפרלקס, המשמשת כתרופה נוגדת דיכאון המעלה את רמות הסרטונין במוח, שכמותו בתקופות של דיכאון וחרדות נמוכה מאד.
למרות שהיא משפרת את המצב באופן מהיר מאד ונחשבת לתרופה יעילה, נלוות לה לא מעט תופעות לוואי, המצריכות התייחסות מיוחדת. מסיבה זו השימוש בה מצריך מרשם מרופא פסיכיאטר, המתמחה בזיהוי בעיות מסוג כזה.

תופעות הלוואי של ציפרלקס יכולות להיות רבות ומגוונות: חוסר תיאבון, ירידה בדחף המיני, טשטוש, בחילות, שלשולים, עצירויות, עייפות ולעיתים גם החמרה של המצב הנתון, של תסמיני הדיכאון והחרדה. התקפי פאניקה, עצבנות, ירידה בלחץ הדם, הזיות וגם בלבול הן תופעות לוואי נוספות, שיש לקחת בחשבון בעת השימוש בתרופה.

above_slider

פתרון חלופי לציפרלקס – חליטות תה

במקום להשתמש בציפרלקס, מוצע לנו פתרון טבעי על ידי התה של שרה – חליטות תה, העשויות מעשבי מרפא. חליטות אלו מכילות וויטמינים ומינרלים חשובים, הידועים בסגולות הבריאות שלהם. כמו, נתרן, אשלגן, ברזל וגם מגנזיום.

החליטות עוזרות לטפל בבעיות של אנמיה ורמות נמוכות של המוגלובין, העשויות להוביל לעייפות רבה ולתחושה של חוסר אנרגיה (שהיא עצמה מובילה פעמים רבות גם לדיכאון). הרכב החליטה כולל ספרד, שבשבט ושן ארי, שיחד עוזרים להשיב את החיות ואת האנרגיה. היתרון הבולט של חליטות התה הוא העובדה שמדובר בפתרון טיפולי טבעי ולכן איננו כרוך בתופעות לוואי, כמו אלו של הציפרלקס.
השימוש בחליטות אלו פשוט וקל: יש לקחת שקית תה אחת, להכניס אותה לכוס מים רותחים, לכסות את הכוס ולהמתין כ – 10 דקות. לאחר מכן יש להוציא את שקית התה ולשתות אותו. כדי לנצל את יתרונותיה של החליטה, מומלץ לשתות אותה 3 פעמים ביום. חליטות טבעיות אלו מתאימות לסובלים מעייפות, לסובלים מברזל נמוך, מאנמיה ומאיבוד דם והן עוזרות גם במצבים של אשפוזים רבים והחלמה מניתוח.

slider3.jpg

לא רוצה ציפרקלס? לא צריך!

לבחור טבעי – לבחור נכון

אצלנו, בהתה של שרה, תמצאו פתרונות חלופיים שיעזרו לכם להתמודד עם בעיות בריאות שונות, לרבות עייפות רבה המשפיעה ישירות על חיינו.

התה של שרה מציע לכם חליטות תה טבעיות, המכילות וויטמינים ומינרלים הנדרשים למערכות הגוף שלנו. וויטמינים ומינרלים שחשוב לנו לצרוך כדי להיות בריאים וחזקים!

אם אתם סובלים מעייפות מתמשכת, מתחושת של דיכאון או חרדה הנלוות לכך ואתם מחפשים פתרון טבעי שיחליף את התרופות שלהן נלוות לא מעט תופעות לוואי, כמו ציפרלקס, הגעתם אל המקום הנכון. רוצים לשמוע עוד על חליטות התה שלנו?

התקשרו לטלפון 03-3741645.