הרגעת דלקת בדרכי השתן בעזרת חליטות תה

האם חליטות תה יכולות לעזור במקרים של דלקת בדרכי השתן? ואם כן – כיצד זה עובד?
נשים רבות סובלות מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן וישנם גם לא מעט גברים הסובלים מכך. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לתחושה של חוסר נוחות וגם לכאב רב ולצריבה בזמן מתן השתן.

דלקת זו נגרמת לרוב לאור זיהום בשלפוחית השתן בדרך כלל, זיהום חיידקי שבמקרים מסוימים גם עשוי להסתבך. מסיבה חשוב לטפל בדלקת מוקדם ככל האפשר כבר עם הופעות הסימפטומים הראשונים המעידים עליה ולעשות זאת בעזרת טיפולים המוכיחים את עצמם כיעילים.

תה קמומיל

דלקת בדרכי השתן – כל מה שכדאי לדעת עליה

למעלה מ – 20 אחוז מהנשים סובלות ממנה וגם לא מעט גברים. דלקת בדרכי השתן היא תופעה שכיחה מאד, הנגרמת בשל זיהום בדרכי השתן ולרוב זיהום בשלפוחית השתן עצמה.

זיהום זה נגרם לאור תקיפתם של התאים הלבנים את הגורם הפולש על הפרשה של חומרים שנועדו להרסם. חומרים אלה הם יוצרי הזיהום, הבא לידי ביטוי בדרכים שונות. הוא יכול להופיע ככאב, צריבה וגם חום. דלקת בדרכי השתן יכולה להופיע הן אצל גברים והן אצל נשים, אולם אצל נשים היא שכיחה יותר (פי 5).

הסיבה לכך נעוצה בשל המבנה האנטומי של האישה, בשל קרבתם של פי הטבעת ושל הנרתיק אל השופכה. הדלקת יכולה להופיע בתקופת הינקות, בתקופת הילדות, עם תחילת קיום יחסי מין וגם לאחר הפסקת המחזור, אז חלים שינויים רבים בגוף האישה, לרבות שינויים במרקם רירית הנרתיק.
גם לאחר הופעת הסימפטומים שיכולים להעיד שמדובר בדלקת, חשוב לאבחן אותה בצורה מקצועית כדי לקבל את המענה המתאים. עם הופעת הסימנים המעידים על כך חשוב לבצע בדיקת שתן. בבדיקה זו נבחן השתן המזוהם תחת מיקרוסקופ לצורך זיהוי רמות גבוהות של כדוריות דם לבנות וכמות גדולה של חיידקים.

לרוב, במקרה כזה יזהו כמות רבה של חיידקים מסוג E.Coli. לרוב דלקת כזו איננה מסוכנת, אולם במקרים נדירים היא עשויה להתפתח לתופעות אחרות ובעיקר אצל גברים. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לאצירת שתן ולהגדלת בלוטת הערמונית. דבר עשוי להוביל לזיהום בדם, הנחשב לקטלני במיוחד.

טיפול טבעי בדלקת – מסתבר שזה אפשרי

במקום להשתמש באנטיביוטיקה כטיפול, אפשר לבחור בשיטה אחרת, בשיטת טיפול טבעית, כמו זו המוצעת על ידי התה של שרה. שתייה של חליטת תה, העשויה מספרד, מרווה וקמומיל הידועים בסגולות הבריאות הרבות שלהם, יכולה לעזור במקרים של דלקת כזו ובטיפול בתסמינים הנלווים לכך.

אחד היתרונות של שיטת טיפול זו הוא העובדה שזהו טיפול טבעי ללא תופעות לוואי. חליטת התה מכילים רכיבים טבעיים בלבד וללא תוספות שונות. יש להכניס את שקית התה למים רותחים, להמתין מספר דקות ולשתות זאת כמה פעמים ביום.

shutterstock_273898499 (1)

הכתובת הנכונה לטיפול בדרכי השתן

התה של שרה מציע לכם פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות שונות. אם אתן או אתם סובלים ממקרה של דלקת בדרכי השתן, במקום לבחור באפשרות של אנטיביוטיקה או תרופה אחרת, תוכלו ליהנות מפתרון טיפולי טבעי לחלוטין ובעיקר – ללא תופעות לוואי!

"נשית" של התה של שרה מתאים גם במקרים של דיכאון שלפני מחזור ואנמיה. זהו טיפול המונע דימומים חזקים, מחזק את האישה לאחר הלידה וגם מספק מענה במקרים של דלקת בדרכי השתן ודלקת בכליות וכן במקרים של עקרות אצל גברים ונשים.

השימוש בחליטה פשוט וקל והטעם נהדר. רכיביו מוכרים כיום ברפואה הטבעית כבעלי סגולות בריאות רבות ולכן מומלצים לשתייה במקרים של דלקות.

רוצים לשמוע על כך עוד? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 03-3741645.