הרגעת דלקת בדרכי השתן בעזרת חליטות תה

חליטה

האם חליטות תה יכולות לעזור במקרים של דלקת בדרכי השתן? טיפול בדלקת בדרכי השתן בצורה טבעית הוא אפשרי.

נשים רבות סובלות מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן וישנם גם לא מעט גברים הסובלים מכך. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לתחושה של חוסר נוחות וגם לכאב רב ולצריבה בזמן מתן השתן.

דלקת זו נגרמת לרוב לאור זיהום בשלפוחית השתן בדרך כלל, זיהום חיידקי שבמקרים מסוימים גם עשוי להסתבך. מסיבה חשוב לטפל בדלקת מוקדם ככל האפשר כבר עם הופעות הסימפטומים הראשונים המעידים עליה ולעשות זאת בעזרת טיפולים המוכיחים את עצמם כיעילים.

טיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן

דלקת בדרכי השתן – כל מה שכדאי לדעת עליה

למעלה מ – 20 אחוז מהנשים סובלות ממנה וגם לא מעט גברים. דלקת בדרכי השתן היא תופעה שכיחה מאד, הנגרמת בשל זיהום בדרכי השתן ולרוב זיהום בשלפוחית השתן עצמה.

זיהום זה נגרם לאור תקיפתם של התאים הלבנים את הגורם הפולש על הפרשה של חומרים שנועדו להרסם. חומרים אלה הם יוצרי הזיהום, הבא לידי ביטוי בדרכים שונות. הוא יכול להופיע ככאב, צריבה וגם חום. דלקת בדרכי השתן יכולה להופיע הן אצל גברים והן אצל נשים, אולם אצל נשים היא שכיחה יותר (פי 5).

הסיבה לכך נעוצה בשל המבנה האנטומי של האישה, בשל קרבתם של פי הטבעת ושל הנרתיק אל השופכה. הדלקת יכולה להופיע בתקופת הינקות, בתקופת הילדות, עם תחילת קיום יחסי מין וגם לאחר הפסקת המחזור, אז חלים שינויים רבים בגוף האישה, לרבות שינויים במרקם רירית הנרתיק.
גם לאחר הופעת הסימפטומים שיכולים להעיד שמדובר בדלקת, חשוב לאבחן אותה בצורה מקצועית כדי לקבל את המענה המתאים. עם הופעת הסימנים המעידים על כך חשוב לבצע בדיקת שתן. בבדיקה זו נבחן השתן המזוהם תחת מיקרוסקופ לצורך זיהוי רמות גבוהות של כדוריות דם לבנות וכמות גדולה של חיידקים.

לרוב, במקרה כזה יזהו כמות רבה של חיידקים מסוג E.Coli. לרוב דלקת כזו איננה מסוכנת, אולם במקרים נדירים היא עשויה להתפתח לתופעות אחרות ובעיקר אצל גברים. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לאצירת שתן ולהגדלת בלוטת הערמונית. דבר עשוי להוביל לזיהום בדם, הנחשב לקטלני במיוחד.

טיפול טבעי בדלקת – מסתבר שזה אפשרי

במקום להשתמש באנטיביוטיקה כטיפול, אפשר לבחור בשיטה אחרת, בשיטת טיפול טבעית, כמו זו המוצעת על ידי התה של שרה. שתייה של חליטת תה, העשויה מספרד, מרווה וקמומיל הידועים בסגולות הבריאות הרבות שלהם, יכולה לעזור במקרים של דלקת כזו ובטיפול בתסמינים הנלווים לכך.

אחד היתרונות של שיטת טיפול זו הוא העובדה שזהו טיפול טבעי ללא תופעות לוואי. חליטת התה מכילים רכיבים טבעיים בלבד וללא תוספות שונות. יש להכניס את שקית התה למים רותחים, להמתין מספר דקות ולשתות זאת כמה פעמים ביום.

טיפול טבעי בדלקת בשתן

הכתובת הנכונה לטיפול בדרכי השתן

התה של שרה מציע לכם פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות שונות. אם אתן או אתם סובלים ממקרה של דלקת בדרכי השתן, במקום לבחור באפשרות של אנטיביוטיקה או תרופה אחרת, תוכלו ליהנות מפתרון טיפולי טבעי לחלוטין ובעיקר – ללא תופעות לוואי!

"נשית" של התה של שרה מתאים גם במקרים של דיכאון שלפני מחזור ואנמיה. זהו טיפול המונע דימומים חזקים, מחזק את האישה לאחר הלידה וגם מספק מענה במקרים של דלקת בדרכי השתן ודלקת בכליות וכן במקרים של עקרות אצל גברים ונשים.

השימוש בחליטה פשוט וקל והטעם נהדר. רכיביו מוכרים כיום ברפואה הטבעית כבעלי סגולות בריאות רבות ולכן מומלצים לשתייה במקרים של דלקות.

בעזרת צמחי מרפא להרגעה ולמלחמה במחלות שונות ניתן לחסוך הרבה כאבים ותופעות לוואי מיותרות.

דלקת בדרכי השתן בגברים

דלקת בדרכי השתן בגברים – יש לזה טיפול!

דלקת בדרכי השתן אצל גברים היא תופעה שכיחה, אמנם לא כמו אצל נשים, אבל גם גברים סובלים מבעית של דלקת בדרכי השתן אשר נגרמת לרוב בגלל חיידקים בשלפוחית.
התופעה עצמה גורמת לאי נוחות רבה ובמידה והיא אינה מטופלת, הבעיה הרפואית יכולה לגרום לנזקים בריאותיים שקשה מאוד לטפל בהם בהמשך.

עד לפני עשור בערך היה מקובל לחשוב שהטיפול בבעיות של דלקת בדרכי השתן בגברים הוא טיפול קונבציונלי בלבד.
כיום, בזכות האינטרנט המודעות עלתה ויותר ויותר אנשים מבינים שניתן לטפל בבבעיות של דלקת בשתן אצל גברים וגם נשים בעזרת טיפולים טבעיים.

אז מה הוא הטיפול הקונבנציונלי ומה הסיכונים שיש בו?
אנטיביוטיקה היא ללא ספק הטיפול הראשוני שנותנים למטופלים אשר סובלים מחיידקים אשר גורמים לזיהומים בדרכי השתן. חשוב לציין שלעיתים כאשר מתרחשים סיבוכים כאשר הזיהום יתפשט לכליות עצמן יהיו חייבים לבצע עירו לוורידים אשר יחייבו אשפוז.

דלקת בדרכי השתן אצל גברים
האם באמת יש טיפול טבעי לזיהום בדרכי השתן? ואם כן, מה הוא.

ראשית התשובה היא כן! בוודאי שיש טיפול עבור דלקת בדרכי השתן אצל גברים – הבעיה היא שכאשר מדובר בטיפולים טבעיים לעיתים נדרש זמן בכדי למצוא את הטיפול הנכון והמדויק ביותר לסובל מהבעיה, היתרון המובהק הוא שאין לא יהיה חשש מסיבוכים ותופעות לוואי מיותרות אשר מתרחשות בדרך כלל בטיפולים הקונבנציונליים.

רוצים לשמוע על כך עוד? אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 03-3741645 ולקבוע פגישה עם נטורופתית מומלצת במרכז הארץ.

מאמרים נוספים

טפילים במעיים טיפול טבעי

טפילים במעיים טיפול טבעי וממוקד להעלמת הפרזיטים וחזרה מהירה לשגרה! טפילים במעיים או בשם היותר מוכר "פרזיטים" הם סיוט של

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן