התה של שרה – חזון של בריאות

בס"ד

מתוך סיפור של כמעט אובדן חיים, צמח לו מפעל המעניק חיים ולא רק חיים,   אלא איכותיים יותר ובריאים יותר.

שרה מעיין נטורופתית והרבליסטית במקצועה, אשר הגיעה למקומה זה לאחר חקירה יסודית של תורת צמחי המרפא, התמקצעות בארץ ובעולם ופיתוח שיטות ריפוי והרזיה ע"י חליטות תה צמחים שקיבל את השם הייחודי : "התה של שרה". מגישה לנו את הסיפור של מפעל חייה וחשיבותו הבריאותית לכל אדם בכל גיל ובכל מצב.

"זהו לא סיפור רק על חליטות, על בריאות, על הרזיה " אומרת שרה, "זה סיפור דבר ראשון, של אמונה גדולה בקב"ה"

שרה מעיין

כיצד הכל התחיל?

כשבנה הקטן בן השנתיים קדח מחם בידיה בעקבות אסטמה קשה ולרפואה הקונבנציונאלית לא נותר מענה , רגע לפני שחלילה היא מאבדת אותו, מרימה שרה עיניה לשמיים, נושאת תפילה לבורא עולם שינחה אותה בדרך הנכונה בתוך חוסר האונים המוחלט הזה ובאינטואיציה אימהית חזקה נוטשת את מסדרונות בית החולים כאשר פניה מועדות לעבר ביתו של אחד הרופאים הגדולים ההומאופטיים דאז , כדי לבקש מזור לבנה.

ושם, כשבנה מוטל בין חיים למוות על מיטת הרופא, נתון בידיו של רופא כל בשר ושליחו הנאמן, גומלת בליבה החלטה גורלית! אם בנה יינצל, כל חייה יוקדשו למציאת מזור לחולים בדרכים הומאופתיות וטבעיות, והיא אכן זכתה!!  היא זכתה שבנה התרפא כליל, ב"ה היום הוא אב ל- 3 בנות. ומפעל חייה קרם עור וגידים, הרי הוא מוגש לפניכם  – "התה של שרה".

עוד על התה

במהלך היותה כמטפלת סבלה שרה בעצמה מעודף משקל אשר הגיע ל 110 ק"ג!! ביום אחד חדרה לליבה התובנה שהיא אינה יכולה לטפל כאשר היא בעצמה נושאת משקל עודף שכזה שהשלכותיו הבריאותיות חמורות בלי ספק, ואז באומץ לב, היא מחליטה לסגור את הקליניקה שלה לתקופה קצרה בה היא חוקרת ויורדת לשורש הלמידה בנושא, אשר בסופה היא משילה מעצמה כ 34 ק"ג!! מתוך בריאות! וכן מצליחה לשמר אותן כ – 17 שנה!!

מהן בעצם חליטות התה?

"בחליטות אין תאין, אין קפאין, אין חומרי טעם וריח, הן לא משלשלות, הן לא חוסמות את התיאבון והן בטוחות לתינוקות, ילדים, נשים הרות ומיניקות"

כך שרה בהסבר מפורט על מהות החליטות.

החליטות מנקות את הגוף מרעלים, מחזקות את המערכת החיסונית, מטהרות את מחזור הדם, מסדירות את מערכת העיכול ואף מטפלות בכליות, בכבד שהוא שורש ומקור להרבה תסמינים בריאותיים לקויים ובאברים פנימיים נוספים.

החליטות מטפלות בחיידקים כגון : אליקובקטור, קנדידה ועוד. הן עשירות בברזל ונותנות מענה לסובלים מאנמיה, כמו"כ הן מונעות את מחלת צפיפות העצם שזה בעצם בריחת סידן , מטפלות בנשירת שיער, באלרגיות למיניהן ובחילוף חומרים תקין בגוף הגורם להרזיה בריאה, חשוב לציין כי הן מאזנות את הכימיקלים בגוף כך שהירידה במשקל תהיה בדיוק במידה הראויה לא יותר ולא פחות.

החליטות עשירות במגנזיום וסרוטונין – הורמון המופרש ע"י בלוטת יתרת המוח והמעניק לאדם אושר ותחושת סיפוק, מחסור בהורמון זה גורם לדיכאון, חרדות, ועוד, כך שהחליטות מטפלות גם בצד הנפשי ולא רק הפיזיולוגי.

וכן מטפלות גם בגיל השלישי על כל מורכבותו .

בכדי לתת מענה הולם לצרכיו המרובים של הציבור העמידה שרה מגוון יועצות אשר עוזרות לה במלאכה , בשיחות ייעוץ חינמיות הן מכוונות כל מטופל אל החליטות המתאימות לו.

 

לפרטים :
הקליניקה של שרה – 03-5709920
או דרך הטופס באתר

התה של שרה – רקיחה של חיים!